Morska Lilia

Nowe, klimatyzowane domki, letni basen z podgrzewaną wodą - idealne miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi...

Bzów 6, Mielenko

Domki Letniskowe Morska Lilia to nowy ośrodek wypoczynku dla rodzin z dziećmi. 

Do dyspozycji gości oddajemy komfortowe i nowocześnie urządzone, klimatyzowane domki z tarasami zewnętrznymi.

Lokalizacja w Mielenku - w stosunkowo cichej i spokojnej, zielonej okolicy sprzyja udanemu wypoczynkowi. Sąsiedztwo pobliskiego Mielna zapewnia natomiast możliwość skorzystania z atrakcji dużej miejscowości turystycznej.

Każdy z domków posiada klimatyzację, przeznaczony jest dla 5 osób.

Domek składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki.

W salonie znajduje się rozkładana kanapa, TV LCD, komoda, w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, płyta ceramiczna, mikrofalówka, czajnik, zestaw garnków, komplet naczyń) i stół z krzesłami.

W sypialni znajduje się małżeńskie łóżko oraz szafa, a w sypialni dla dzieci łóżko piętrowe z komodą.

Na terenie obiektu znajdą Państwo:

 • BASEN letni z podgrzewaną wodą,
 • plac zabaw,
 • miejsce do grillowania,
 • miejsce parkingowe,
 • dostęp do wi-fi,
 • boisko do siatkówki,
 • wypożyczalnię rowerów (15 zł/dobę),
 • praktyczne wózki na plażę (30 zł/tydzień).

 

Zobacz więcej

Odległości

Odległość do morza: 550 m

Udogodnienia

parking

Parking

privat_bathroom

Prywatna łazienka

kitchen

Aneks kuchenny

heating

Ogrzewanie

wifi

Wi-Fi

fridge

Lodówka

tableware

Zastawa stołowa

beach_equipment

Sprzęt plażowy

pool

Basen

tv

Telewizor

grill

Grill

playground

Plac zabaw

boiling_pot

Czajnik elektryczny

air_conditioning

Klimatyzacja

disabled

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Ceny wynajmu 2024 (domek 5 osobowy za dobę)

MAJÓWKA 27.04 - 05.05.2024

 • pobyt na 4 doby w cenie 1049 zł
 • pobyt na 7 dób w cenie 1399 zł

05.05 - 29.05: 200 zł/dobę

WEEKEND CZERWCOWY 29.05 - 02.06: 1200 ZŁ/4 DOBY

02.06 - 22.06: 249 zł/dobę

24.06 - 29.06: 369 zł/dobę

29.06 - 06.07: 399 zł/dobę

06.07 - 24.08: 459 zł/dobę

24.08 - 01.09: 329 zł/dobę

wrzesień: 229 zł/dobę

WAŻNE INFORMACJE:

  • doliczamy zużycie energii elektrycznej, 2 zł za 1 kWh (jeżeli zużycie przekroczy limit 5 kWh na dobę),
  • zapewniamy 1 miejsce parkingowe na jeden domek.
  • pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 200 zł, (zwrotna pod koniec pobytu).
  • pobyt zwierząt domowych dopuszczalny tylko w wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim zgłoszeniu i za zgodą właściciela Ośrodka (100 zł za pobyt).
  • doba hotelowa od godz. 15:00 do godz. 10:00,
  • cena pobytu nie zawiera opłaty klimatycznej (płatna po przyjeździe na rzecz UG Mielno),
  • w przypadku pobytu krótszego niż na 7 dób, doliczamy opłatę za końcowe sprzątanie domku w wysokości 100 zł,
  • warunkiem potwierdzenia wstępnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% pobytu w ciągu 2 dni roboczych na konto 37 1140 2017 0000 4102 1069 3119 (F.H.U. Adam Fira). W przypadku chęci otrzymania faktury za pobyt poprosimy dodatkowo o podanie nr NIP w tytule przelewu.
  • Wpłata zadatku za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu obiektu.
  • Wpłacony zadatek na poczet wypoczynku nie podlega zwrotowi,
  • pobyt każdej dodatkowej osoby w domku: 50 zł/dobę,

Regulamin obiektu

§1
1. Rezerwację wstępną (telefoniczną bądź mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto właściciela ośrodka Domki Morska Lilia: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA FIRA ADAM TRAWICA 14B 76-004 SIANÓW. Bank MBANK S.A. Nr konta 37 1140 2017 0000 4102 1069 3119, zadatek w wysokości 30% całego pobytu w terminie 3 dni roboczych. W przypadku braku w/w wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. 2. Wpłata zadatku oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu przez wszystkie przebywające osoby.
3. Resztę należności za zamówiony pobyt pobieramy gotówką w dniu przyjazdu, podczas przekazywania kluczy lub w formie przelewu bankowego przed przyjazdem.  4. W razie rezygnacji z pobytu w okresie poniżej 30 dni od daty przyjazdu, wpłacony zadatek przepada. Powyżej 30 dni potrącone zostanie 50% zadatku.
§2
1. Doba noclegowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Ewentualny wcześniejszy przyjazd proszę ustalać telefonicznie. 2. W dniu przyjazdu Goście zobowiązani są do sprawdzenia czy w domku nie ma żadnych uszkodzeń ani braków w wyposażeniu. Wszelkie ewentualne uszkodzenia lub  braki należy zgłosić w dniu rozpoczęcia pobytu. 3. Przekazanie i zdanie domku następuje w obecności obsługi ośrodka. 4. Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz zniszczenia domku i jego wyposażenia, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada. Jako zabezpieczenie pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 200 zł/domek. 
§3
1. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 7:00. 2. W trakcie całego pobytu prosimy, aby uszanować również spokój innych Gości i nie zakłócać ich wypoczynku (np. głośna muzyka, głośne zachowanie). 3. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających, które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny. 4. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będę do opuszczenia ośrodka bez zwrotów kosztów. 
§4
1. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia
i urządzeń technicznych domku powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie. 2. Goście korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb właścicieli/zarządu ośrodka. 3. Nie zapewniamy ręczników. 4. W trosce o Państwa komfort we wszystkich domkach materace zabezpieczone są ochraniaczami.
W przypadku ich zmoczenia, zabrudzenia bardzo prosimy o zgłoszenie i wymianę w recepcji na nowy. W trosce o idealny stan materacy obowiązuje zakaz spania bez ochraniacza zabezpieczającego. Zabrudzenie, zmoczenie materaca będzie skutkować koniecznością wymiany na nowy, a co za tym idzie obciążeniem Państwa kosztami jego zakupu. W przypadku nocowania na sofie bardzo prosimy o pobranie ochraniacza w Recepcji i zabezpieczenie sofy. 5.  Pobyt zwierząt domowych dopuszczalny tylko w wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim zgłoszeniu i za zgodą właściciela Ośrodka (100 zł za pobyt).
§5
1. Osoby postronne nie mogą przebywać na terenie ośrodka od godz. 23:00 do godz. 8:00. W pozostałych godzinach tylko za zgodą właściciela Ośrodka. 2. Za pobyt dodatkowych osób z poza rezerwacji pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 50 zł za osobę na dobę (możliwość zakwaterowania kolejnych osób należy uzgodnić z właścicielem ośrodka podczas rezerwacji). 3. Zabawa dzieci na terenie ośrodka powinna odbywać się wyłącznie pod opieką dorosłych. 
§6
Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabrania się:
• Palenia tytoniu, używania otwartego ognia, świec w domkach, wyrzucania niedopałków, popiołu do kosza,
• Używania w domkach grzałek, kuchenek gazowych i innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia domku,
• Przechowywania w pokojach materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń,
• Rozpalanie grilla jest możliwe w wyznaczonym miejscu,
• Smażenia ryb z powodu zapachu, który trudno usunąć.
Nieprzestrzeganie zakazu palenia tytoniu oraz smażenia ryb wiąże się z obciążeniem Wynajmującego kosztem ozonowania domku (500 zł).
§7
1. Gwarantujemy jedno bezpieczne miejsce parkingowe na jeden domek. Parkowanie więcej niż jednym samochodem należy zgłosić i uzgodnić z obsługą Ośrodka podczas dokonywania rezerwacji (opcja możliwa w miarę dostępnych miejsc). 2. Nie odpowiadamy za przedmioty wartościowe pozostawione w domkach oraz parkujące samochody. Gość przyjmuje do wiadomości, że parking znajdujący się na terenie kompleksu jest parkingiem niestrzeżonym. 3. Właściciel Ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące od niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu, dostępu do Internetu. 4. Wszelkie ewentualne reklamacje z tytułu nienależycie świadczonych usług należy zgłaszać bezpośrednio właścicielowi Ośrodka. Skargi wniesione po zakończeniu świadczenia lub w dniu wyjazdu mogą nie zostać rozpatrzone.
§8
1. W przypadku zgubienia klucza do domku, Gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 50 zł. 2. Odpady należy wynosić z domków do kontenerów przed ośrodkiem. 3. Regulamin podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej.


Zobacz więcej

Oferty specjalne

Jesień
Wolne Terminy
Majówka
chevron_left
chevron_right
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

360 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 912 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0