Ustronie Morskie - Co robić? Co zwiedzać? Jaka jest tu plaża?

  • location_on Mielno, ul. undefined
Ustronie Morskie

Ustronie Morskie, położone na Pomorzu Zachodnim, jest znaną i lubianą miejscowością wypoczynkową polskiego wybrzeża. Piaszczysta, czysta plaża zachęcająca do kąpieli morskich i słonecznych, ponad stumetrowe molo spacerowe, wspaniały nadmorski klimat, malowniczy klif i przystań rybacka to atuty tej miejscowości. Co roku organizowanych jest wiele imprez w Ustroniu Morskim: kulturalnych i sportowych.

Co warto zobaczyć w Ustroniu Morskim?STARE DĘBY 

Najstarsze dęby w Polsce rosnące niedaleko Ustronia Morskiego to "Bolesław" - 800 lat (dąb został powalony w czerwcu 2016 roku, jego pozostałości zachowano jako pomnik przyrody) i "Warcisław" - 640 lat. Do tych dębów został wytyczony błękitny szlak turystyczny z Ustronia Morskiego. 

WĘDKARSTWO

Wędkarstwo morskie w Ustroniu Morskim to świetna atrakcja. Prybliża wiele Turystów do codziennych czynności, jakie wykonują rybacy w tej nadmorskiej miejscowości. To bardzo ciekawa możliwość spędzenia wolnego, wakacyjnego czasu. 

PARK LINOWY

W parku linowym w Ustroniu Morskim znajdą dla siebie trase wszyscy! Są tutaj wyznaczone drogi wspinaczki dla najmłodszych i nieco starszych jak również dla osób o zaawansowanym stopniu. Zostało tutaj utworzonych wiele przeszkód, których przejście to nie lada wyzwanie. 

PAINTBALL

Paintball w Ustroniu Morskim to świetna atrakcja dla wszystkich, którzy lubią ekstremalne atrakcje. To również wspaniała możliwość spędzenia tego czasu na przykład w dniu urodzin. Atrakcja ta podoba się, w brew pozorom, nie tylko mężczyznom. 

Ostatnia aktualizacja - maj 2021 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.mielno.com.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0