Łazy - Jaka jest tu plaża? Gdzie są położone Łazy? Jezioro Jamno, atrakcje, noclegi.

Łazy

Łazy to mała, nadmorska miejscowość o niezwykle atrakcyjnym położeniu: na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim (północny-zachód), a jeziorem Jamno (zachód), w sąsiedztwie sosnowych lasów (południe i wschód), które oddzielają miejscowość od kolejnego pięknego jeziora Bukowo. Czysta, szeroka plaża, lasy sosnowe oraz jeziora umożliwiające wędkowanie stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku. Łazy posiadają swoisty mikroklimat szczególnie wskazany dla dzieci i osób z schorzeniami górnych dróg oddechowych.

Co warto zobaczyć w Łazach?PLAŻA

Plaża to jedna z głównych atrakcji we wszystkich nadmorskich miejscowościach. W Mielnie cechuje ją ciepła woda oraz czystość drobnych, złocistych piasków. W pobliży znajdują się wydmy, które są porośnięte lasem sosnowym. Świeże powietrze przepełnione jodem jest odżywcze dla wszystkich Turystów korzystających z morskich fal. 

JEZIORO JAMNO

Jezioro Jamno znajduje się pomiędzy mierzeją a zatoką morską. Jego dużym atutem jest występowanie przy jeziorze przystani oraz wypozyczalni sprzętu wodnego. To świetne miejsce dla fanów łowienia ryb oraz uprawiania sportów wodnych. 

JEZIORO BUKOWO

Jezioro Bukowo znajduje się na wschód od Łazów. Jezioro połączone jest z morzem kanałem Szczyckim. To świetne miejsce dla wędkarzy - występuje tutaj ponad 20 gatunków ryb. Dodatkowo to idealne miejsce dla osób, które lubią sporty wodne. 

SZLAKI TURYSTYCZNE I ROWEROWE 

Przez Mielno przebiega fragment międzynarodowego szlaku, którego początek ma miejsce we Francji. Szlak ma długość całkowitą - około 100 tysięcy kilometrów. W Mielnie oznaczony jest czerwonym kolorem, a jego długość wynosi 39 km. 

AQUAPARK W HOLIDAY CAMPING RESORT 

Aquapark w tym miejscu to komfortowy kompleks basenowy, który zawiera wiele atrakcji. Jest to świetna alternatywa na niepogodę. Dodatkowym atutem tego miejsca jest program animacyjny dla całej rodziny. 

Ostatnia aktualizacja - maj 2021r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.mielno.com.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0