Polecane obiekty

Apartament LAWENDOWY Hotel EMOCJA SPA Hotel DWOREK MORSKI

 

Atrakcje w okolicach Mielna: 

Łazy - małe letnisko o bardzo atrakcyjnym położeniu - w sąsiedztwie Bałtyku oraz dwóch jezior: Jamno i Bukowo. Więcej -> www.lazy.net.pl 
Sarbinowo - niewielkie, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu. Więcej -> www.sarbinowo.com.pl
Chłopy - letnisko i wioska rybacka. Całą wieś wpisano do rejestru zabytków, ze względu na tradycyjny układ zabudowy i zabytkowe chałupy szachulcowe. Więcej -> www.chlopy.pl
• Latarnia Morska w Gąskach - została zbudowana pod koniec XIX wieku, osiąga wysokość 50,2 metra. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania. 
WIĘCEJ ATRAKCJI W OKOLICACH MIELNA

Unieście

Unieście

Unieście niegdyś funkcjonowało jako część Mielna - obecnie jest odrębną miejscowością. Z uwagi na położenie - pośrodku mierzei, na wąskim pasie oddzielającym jezioro Jamno od Bałtyku - Unieście jest typową miejscowością letniskową.

Większość budynków w tej miejscowości stanowi obiekty noclegowe: pensjonaty, domy gościnne, ośrodki wypoczynkowe, campingi, ośrodki wczasowe itd. O wiele cichsze od sąsiedniego Mielna, Unieście stanowi jego spokojniejszą alternatywę lub bazę noclegową dla tych, którzy lubią bawić się w dzień, natomiast noce chcą mieć ciche i spokojne.

Największą atrakcję Unieścia stanowi plaża nadmorska, a na niej rybacka przystań, a także wspaniałe, czyste jezioro Jamno o dobrze zagospodarowanych brzegach.

Mapa

Oblicz dojazd:

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 623 812, Dziś: 190, Osób online: 1

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem